Wznowienie pracy czytelni akt Archiwum Państwowego w Przemyślu

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

22 czerwca 2020

 

Informacja dla osób korzystających z akt osobiście w czytelni Archiwum Państwowego w Przemyślu.

Szanowni Państwo, z wielką przyjemnością informujemy o otwarciu 1 czerwca br. czytelni akt Archiwum Państwowego w Przemyślu. Biorąc pod uwagę ograniczenia związane z pandemią COVID-19 oraz z uwagi na bezpieczeństwo zarówno korzystających, jak i obsługujących ich pracowników zmieni się szereg uregulowań związanych z dostępem do samej czytelni, jak i z udostępnianiem w niej zasobu. Warunki ponownego otwarcia zostały ustalone w konsultacji z inspektorem sanitarnym.

Czytelnia będzie otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-11.00 oraz 12.00 do 15.00.  Korzystanie z czytelni jest możliwe wyłącznie po rezerwacji telefonicznej pod numerem (16) 6703538 wew. 145 lub mailowej pod adresem: archiwum@przemysl.ap.gov.pl

W ciągu jednego dnia z czytelni akt mogą skorzystać maksymalnie 4 osoby. Wprowadza się również limit udostępnianych jednorazowo akt do 5 jednostek archiwalnych.

Szczegółowe informacje o sposobie korzystania w czytelni z akt w warunkach zagrożenia epidemiologicznego znajdują się w Aneksie do regulaminu dostępnym tutaj.

Wszystkie opisane wyżej działania podjęto, aby zapewnić Państwu możliwość bezpiecznego wglądu do akt.

Dziękujemy za wyrozumiałość i zapraszamy do korzystania z naszego zasobu.

Informacja dla osób składających podanie 

Jeżeli nie chcą Państwo korzystać samodzielnie z akt w naszej czytelni, istnieje możliwość prowadzenia poszukiwań za naszym pośrednictwem. Informujemy, że wszelkie wnioski mogą Państwo przesyłać jak dotychczas pocztą tradycyjną pod adresem: Lelewela 4, 37-700 Przemyśl,  mailowo pod adresem: archiwum@przemysl.ap.gov.pl lub za pomocą elektonicznej skrzynki podawczej e-PUAP.

Dodatkowe informacje dla użytkowników

Informujemy również, że od 30 kwietnia br.  w tutejszym Archiwum obowiązuje nowy cennik  usług świadczonych w Archiwum Państwowym w Przemyślu.

Biblioteka Archiwum Państwowego w Przemyślu jest nieczynna do odwołania.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-06-22
Data publikacji:2020-06-22
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Anna Jaśkiewicz
Liczba odwiedzin:544