Wznowienie pracy czytelni akt Archiwum Państwowego w Przemyślu

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

19 stycznia 2021

Informacja  o ponownym otwarciu czytelni Archiwum Państwowego w Przemyślu.

Szanowni Państwo, informujemy o ponownym otwarciu w dniu 1 lutego 2021 r. czytelni akt Archiwum Państwowego w Przemyślu.

Biorąc pod uwagę ograniczenia związane z pandemią COVID-19 oraz z uwagi na bezpieczeństwo zarówno korzystających, jak i obsługujących ich pracowników nadal obowiązują uregulowania związane z dostępem do samej czytelni, jak i z udostępnianiem w niej zasobu, wprowadzone 1 czerwca 2020 r.

Czytelnia jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-11.00 oraz 12.00 do 15.00.  Korzystanie z czytelni jest możliwe wyłącznie po rezerwacji telefonicznej pod numerem (16) 6703538 wew. 145.

W ciągu jednego dnia z czytelni akt mogą skorzystać maksymalnie 4 osoby. Wprowadza się również limit udostępnianych jednorazowo akt do 5 jednostek archiwalnych.

Szczegółowe informacje o sposobie korzystania w czytelni z akt w warunkach zagrożenia epidemiologicznego znajdują się w Aneksie do regulaminu dostępnym tutaj.

Wszystkie opisane wyżej działania podjęto, aby zapewnić Państwu możliwość bezpiecznego wglądu do akt.

Przed przybyciem do Archiwum Państwowego w Przemyślu prosimy o zapoznanie się z:

ANEKSEM do Regulaminu korzystania z materiałów archiwalnych i dokumentacji o czasowym okresie przechowywania w czytelni Archiwum Państwowego w Przemyślu.

Dziękujemy za wyrozumiałość i zapraszamy do korzystania z naszego zasobu.

Informacja dla osób składających podanie 

Jeżeli nie chcą Państwo korzystać samodzielnie z akt w naszej czytelni, istnieje możliwość prowadzenia poszukiwań za naszym pośrednictwem. Informujemy, że wszelkie wnioski mogą Państwo przesyłać jak dotychczas pocztą tradycyjną pod adresem: Lelewela 4, 37-700 Przemyśl,  mailowo pod adresem: archiwum@przemysl.ap.gov.pl lub za pomocą elektronicznej skrzynki podawczej e-PUAP. W budynku Archiwum dostępna jest skrzynka podawcza, do której mogą Państwo składać podania osobiście.

Dodatkowe informacje dla użytkowników

Biblioteka Archiwum Państwowego w Przemyślu jest nieczynna do odwołania.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-01-19
Data publikacji:2021-01-19
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Anna Jaśkiewicz
Liczba odwiedzin:179