Jesteś tutaj: Start / Kontakt

Kontakt

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

WAŻNE!

Osoby oczekujące odpowiedzi na zapytania przesyłane pocztą elektroniczną prosimy o podawanie również adresu zamieszkania. Korespondencja bez takich danych z przyczyn technicznych może pozostać bez odpowiedzi.

Archiwum Państwowe w Przemyślu

37-700 Przemyśl, ul. Lelewela 4
tel. centr. (016) 670-35-38,
tel./fax. 016 670-76-34,
informacja archiwalna wew. 145

StanowiskoDane kontaktowe
Sekretariat

e-mail: archiwum@przemysl.ap.gov.pl

Dyrektor

mgr Anna Nowak

e-mail: anowak@przemysl.ap.gov.pl

Oddział I - Opracowania zasobu

Kierownik Oddziału - dr Maciej Dalecki

tel. wew. 128

e-mail: mdalecki@przemysl.ap.gov.pl

Oddział II - Nadzoru nad narastającym zasobem archiwalnym

Kierownik Oddziału - mgr Artur Kiełt

tel. wew. 169

e-mail: nadzor@przemysl.ap.gov.pl

Oddział III - Informacji i udostępniania

Kierownik Oddziału - mgr Anna Sawicka

tel. wew. 146

e-mail: asawicka@przemysl.ap.gov.pl

Oddział IV - Ewidencji i przechowywania

Kierownik Oddziału - mgr Elżbieta Laska

tel. wew. 131

e-mail: elaska@przemysl.ap.gov.pl

Oddział V - Konserwacji

Kierownik Oddziału - mgr Grzegorz Łanocha

tel. wew. 138

e-mail: glanocha@przemysl.ap.gov.pl

Biblioteka

Grażyna Siara

tel. wew. 147

e-mail: gsiara@przemysl.ap.gov.pl

 

 

Formularz kontaktowy

Kontakt



Twój numer IP: 54.156.82.247 | ec2-54-156-82-247.compute-1.amazonaws.com |

W celu utrudnienia rozsyłania spamu przez automaty, proszę rozwiązać proste zadanie matematyczne.
Dla przykładu: 2+1 daje 3.


Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-03-24
Data publikacji:2015-03-24
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:31241