Projekt ARCHIWA RODZINNE NIEPODLEGŁEJ trwa!

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

5 maja 2020

ARCHIWA RODZINNE NIEPODLEGŁEJ to projekt, który cieszy się zainteresowaniem i popularnością. Miło nam poinformować, że jest kontynuowany. Celem projektu jest połączenie narodowej oraz prywatnej historii, wyeksponowanie roli nieznanych szerzej osób w przywróceniu niepodległej Polski.

Czekamy ciągle na Państwa domowe archiwa, może zapomniane, trochę podniszczone? Pokażmy je, dajmy im drugie życie! Podobnie jak w roku ubiegłym, o prawidłowym przechowywaniu dokumentów w warunkach domowych, będziemy rozmawiać na warsztatach. O ich terminie i formie będziemy informować!

Stwórzmy wspólnie kolekcje dokumentów, które teraz zalegają w domowych szufladach!

Przypominamy o tych, które udało nam się wspólnie z Państwem stworzyć i opisać! Dostępne są one na stronie www.archiwarodzinne.gov.pl , specjalnie dedykowanej projektowi: https://archiwarodzinne.gov.pl/kolekcje/kolekcja-rodziny-lucow ; https://archiwarodzinne.gov.pl/kolekcje/kolekcja-jerzego-kostiuka ; https://archiwarodzinne.gov.pl/kolekcje/kolekcja-rodziny-frankowskich ; https://archiwarodzinne.gov.pl/kolekcje/kolekcja-rodziny-swider- ; https://archiwarodzinne.gov.pl/kolekcje/kolekcja-rodziny-pankiewiczow- 

Dziękujemy za dotychczasową współpracę naszym Darczyńcom, którzy ubogacili nas wiedzą i dostarczyli wielu wzruszeń!

Zapraszamy do udziału Wszystkich, dla których własne dokumenty i pamiątki mają nieocenioną wartość, tworzą rodzinną historię, wpisaną w losy całego narodu!

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Zdjęcie z kolekcji Pana Jerzego Kostiuka

    Zdjęcie z kolekcji Pana Jerzego Kostiuka

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-05-05
Data publikacji:2020-05-05
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Agnieszka Bobowska-Hryniewicz
Liczba odwiedzin:3238